Witam,
mój aparat niestety się na mnie obraził i akurat zechciało mu się zepsuć ale nareszcie działa :) więc mogę przygotować coś nowego. Dzisiaj tak na dobry początek coś łatwego i przyjemnego :)
Co potrzebujemy:
1 Baza
2 Biały lakier
3 Czerwony lakier
4 Czarny lakier
5 Srebrny lakier
6 Sonda
7 Cienki pędzelek
Standardowo na sam początek baza, następnie wszystkie paznokcie z wyjątkiem serdecznego malujemy na czerwono. Serdeczny na biało. Nakładamy po dwie warstwy i czekamy aż dobrze wyschnął. Na białym paznokciu malujemy śnieżynkę czarnym lakierem i cienkim pędzelkiem. Czerwone paznokcie miały zostać tylko czerwone i nic więcej ale postanowiłam coś do nich doda A co ja zawszę dodaję ? kropki, oczywiście :)
Oto efekt:
Pozdrawiam M