środa, 18 grudnia 2013

Świąteczne...

Witam,
mój aparat niestety się na mnie obraził i akurat zechciało mu się zepsuć ale nareszcie działa :) więc mogę przygotować coś nowego. Dzisiaj tak na dobry początek coś łatwego i przyjemnego :)

Co potrzebujemy:
1 Baza
2 Biały lakier
3 Czerwony lakier
4 Czarny lakier
5 Srebrny lakier
6 Sonda
7 Cienki pędzelek

Standardowo na sam początek baza, następnie wszystkie paznokcie z wyjątkiem serdecznego malujemy na czerwono. Serdeczny na biało. Nakładamy po dwie warstwy i czekamy aż dobrze wyschnął. Na białym paznokciu malujemy śnieżynkę czarnym lakierem i cienkim pędzelkiem. Czerwone paznokcie miały zostać tylko czerwone i nic więcej ale postanowiłam coś do nich doda A co ja zawszę dodaję ? kropki, oczywiście :)
Oto efekt:


Pozdrawiam M

poniedziałek, 25 listopada 2013

Inne (7)

Witam,
sugerując się pogodą za oknem powinnam zrobić paznokcie z płatkami śniegu ale nadal mam nadzieję że zimna jeszcze nie nadchodzi :) z racji tego że w chwili obecnej moje paznokcie są długości znacznie krótszej niż mam to w zwyczaju będę pokazywać pomysły jak pomalować krótkie paznokcie żeby wyglądały dobrze. Jedynym plusem krótkich paznokci jak dla mnie jest to że mogę nosić ciemne kolory. Na długich paznokciach nie podoba mi się ciemny lakier mimo to nieraz decyduje się na ciemne barwy ale zawsze coś jeszcze do nich dodaję.
Dzisiaj przedstawiam taki trochę misz masz :)

Co potrzebujemy:
1 Baza
2 Czerwony lakier
3 Czarny lakier
4 Tasiemka do zdobień
5 Sonda
6 Srebrny lakier
7 Czarny lakier z cienkim pędzelkiem
8 Utwardzacz

Na sam początek baza. Następnie malujemy wszystkie paznokcie na czerwono z wyjątkiem serdecznego. Serdeczny malujemy na czarno. Na czarny lakier przyklejamy tasiemkę do zdobień tworząc kratkę i malujemy na czerwono. Gdy lakier jest jeszcze nie wyschnięty delikatnie odrywamy tasiemkę. Na łączeniach naszych pasków dodajemy srebrne kropeczki. Na kciuku malujemy czarnym lakierem wzorek. Całość pokrywamy utwardzaczem.

Efekt:




Pozdrawiam M

poniedziałek, 18 listopada 2013

Kropki (4)

Witam,
brak nowych postów spowodowany jest tym że w chwili obecnej moje paznokcie odmawiają współpracy. Rosną jak im się podoba, każdy jest zupełnie innej długości i innego kształtu. Jeżeli uda mi się coś z nimi wykombinować w miarę ciekawego to na pewno się to tu pojawi a tym czasem zapraszam na coś kropkowego.

Co potrzebujemy:
1 Baza
2 trzy kolory lakierów (odróżniających się od siebie)
3 Sonda

Na początek baza, następnie malujemy paznokcie najciemniejszym kolorem jaki wybrałyśmy. Czekamy aż dobrze wyschnie. Następnie bierzemy sondę i dekorujemy nasze paznokcie. Możliwości jest mnóstwo więc każdy może zrobić to na co ma ochotę i będzie to fajnie wyglądało :)

Oto moja propozycja:


Pozdrawiam M

poniedziałek, 4 listopada 2013

Inne (6)

Witam,
wsłuchując się w pogodę za oknem (pada deszcz) mam ochotę tylko i wyłącznie na czarne paznokcie ale co ciekawego jest w czarnych paznokciach ? chyba nic a jeżeli jakiś ciekawy pomysł znajdę to oczywiście się nim podzielę :)
Zapraszam na kawowe ombre :)

Co potrzebujemy :
1 Baza
2 Biały lakier
3 Beżowy lakier
4 Szaro-brązowy lakier
5 Gąbka
6 Pieguski
7 Sonda

Baza na sam początek, następnie dwie warstwy białego lakieru. Gdy wyschnie nakładamy na gąbkę po kolei biały lakier, beżowy i szaro-brązowy i stemplujemy na paznokciach. Dla urozmaicenia dodałam jeszcze łezke z piegusek.
Efekt:


Pozdrawiam M

wtorek, 29 października 2013

Halloweenowe paznokcie

Witam,
zgodnie z zapowiedzią przygotowałam stylizacje o tematyce halloweenowej. Udało mi się wykombinować 10 propozycji ozdoby paznokci. Zapraszam do oglądania :


1. Pająk



2. Pajęczyna



3. Oczka



4. Czaszka



5. Stworek



6. Kły 



7. Oko



8. Mumia



9. Twarz



10. Rany






Mam nadzieję że się podobają

Pozdrawiam M

poniedziałek, 28 października 2013

Inne (5)

Witam,
po kilku przerwach staram się powrócić do regularnego dodawania postów ale jak mi to wyjdzie to nie wiem. Ze względu na moja chwilową niedyspozycje paznokci (musiałam je obciąć żeby się trochę zregenerowały) na razie będę dodawać pomysły przygotowane jakiś czas temu.

Co potrzebujemy:
1 Baza
2 Kolorowy lakier
3 Czarny lakier
4 Biały lakier
5 Sonda

Na sam początek baza, następnie kolorowy lakier. Gdy wyschnie malujemy takie jakby trzy schodki na końcówce paznokcia i jej kontury pokrywamy białym lakierem. Ja dodałam jeszcze kropeczki.
Efekt:


Jutro jak mi się uda pokażę ciekawe pomysły na halloweenowe paznokcie :)

Pozdrawiam M

czwartek, 24 października 2013

Inne (4)

Witam,
mając nareszcie chwile wolną pragnę przedstawić pomysł z serii coś innego na paznokciach. Tym razem będzie to kokardka, trochę nietypowa przez co ciekawie wyglądająca :)

Co potrzebujemy:
1 Baza
2 Czerwony lakier
3* bezowy lakier
4 Pieguski
5 Sonda


Standardowo malujemy paznokcie a następnie z piegusek wyklejamy kokardkę. Jeżeli nie mamy piegusek możemy zrobić taka kokardę przy pomocy kropek z lakieru.

Wersja z beżową bazą pod kokardkę:



Pozdrawiam M