poniedziałek, 25 listopada 2013

Inne (7)

Witam,
sugerując się pogodą za oknem powinnam zrobić paznokcie z płatkami śniegu ale nadal mam nadzieję że zimna jeszcze nie nadchodzi :) z racji tego że w chwili obecnej moje paznokcie są długości znacznie krótszej niż mam to w zwyczaju będę pokazywać pomysły jak pomalować krótkie paznokcie żeby wyglądały dobrze. Jedynym plusem krótkich paznokci jak dla mnie jest to że mogę nosić ciemne kolory. Na długich paznokciach nie podoba mi się ciemny lakier mimo to nieraz decyduje się na ciemne barwy ale zawsze coś jeszcze do nich dodaję.
Dzisiaj przedstawiam taki trochę misz masz :)

Co potrzebujemy:
1 Baza
2 Czerwony lakier
3 Czarny lakier
4 Tasiemka do zdobień
5 Sonda
6 Srebrny lakier
7 Czarny lakier z cienkim pędzelkiem
8 Utwardzacz

Na sam początek baza. Następnie malujemy wszystkie paznokcie na czerwono z wyjątkiem serdecznego. Serdeczny malujemy na czarno. Na czarny lakier przyklejamy tasiemkę do zdobień tworząc kratkę i malujemy na czerwono. Gdy lakier jest jeszcze nie wyschnięty delikatnie odrywamy tasiemkę. Na łączeniach naszych pasków dodajemy srebrne kropeczki. Na kciuku malujemy czarnym lakierem wzorek. Całość pokrywamy utwardzaczem.

Efekt:




Pozdrawiam M

poniedziałek, 18 listopada 2013

Kropki (4)

Witam,
brak nowych postów spowodowany jest tym że w chwili obecnej moje paznokcie odmawiają współpracy. Rosną jak im się podoba, każdy jest zupełnie innej długości i innego kształtu. Jeżeli uda mi się coś z nimi wykombinować w miarę ciekawego to na pewno się to tu pojawi a tym czasem zapraszam na coś kropkowego.

Co potrzebujemy:
1 Baza
2 trzy kolory lakierów (odróżniających się od siebie)
3 Sonda

Na początek baza, następnie malujemy paznokcie najciemniejszym kolorem jaki wybrałyśmy. Czekamy aż dobrze wyschnie. Następnie bierzemy sondę i dekorujemy nasze paznokcie. Możliwości jest mnóstwo więc każdy może zrobić to na co ma ochotę i będzie to fajnie wyglądało :)

Oto moja propozycja:


Pozdrawiam M

poniedziałek, 4 listopada 2013

Inne (6)

Witam,
wsłuchując się w pogodę za oknem (pada deszcz) mam ochotę tylko i wyłącznie na czarne paznokcie ale co ciekawego jest w czarnych paznokciach ? chyba nic a jeżeli jakiś ciekawy pomysł znajdę to oczywiście się nim podzielę :)
Zapraszam na kawowe ombre :)

Co potrzebujemy :
1 Baza
2 Biały lakier
3 Beżowy lakier
4 Szaro-brązowy lakier
5 Gąbka
6 Pieguski
7 Sonda

Baza na sam początek, następnie dwie warstwy białego lakieru. Gdy wyschnie nakładamy na gąbkę po kolei biały lakier, beżowy i szaro-brązowy i stemplujemy na paznokciach. Dla urozmaicenia dodałam jeszcze łezke z piegusek.
Efekt:


Pozdrawiam M