Witam,
zgodnie z zapowiedzią przygotowałam stylizacje o tematyce halloweenowej. Udało mi się wykombinować 10 propozycji ozdoby paznokci. Zapraszam do oglądania :
1. Pająk
2. Pajęczyna
3. Oczka
4. Czaszka
5. Stworek
6. Kły
7. Oko
8. Mumia
9. Twarz
10. Rany
Mam nadzieję że się podobają
Pozdrawiam M
wtorek, 29 października 2013
poniedziałek, 28 października 2013
Inne (5)
Witam,
po kilku przerwach staram się powrócić do regularnego dodawania postów ale jak mi to wyjdzie to nie wiem. Ze względu na moja chwilową niedyspozycje paznokci (musiałam je obciąć żeby się trochę zregenerowały) na razie będę dodawać pomysły przygotowane jakiś czas temu.
Co potrzebujemy:
1 Baza
2 Kolorowy lakier
3 Czarny lakier
4 Biały lakier
5 Sonda
Na sam początek baza, następnie kolorowy lakier. Gdy wyschnie malujemy takie jakby trzy schodki na końcówce paznokcia i jej kontury pokrywamy białym lakierem. Ja dodałam jeszcze kropeczki.
Efekt:
Jutro jak mi się uda pokażę ciekawe pomysły na halloweenowe paznokcie :)
Pozdrawiam M
po kilku przerwach staram się powrócić do regularnego dodawania postów ale jak mi to wyjdzie to nie wiem. Ze względu na moja chwilową niedyspozycje paznokci (musiałam je obciąć żeby się trochę zregenerowały) na razie będę dodawać pomysły przygotowane jakiś czas temu.
Co potrzebujemy:
1 Baza
2 Kolorowy lakier
3 Czarny lakier
4 Biały lakier
5 Sonda
Na sam początek baza, następnie kolorowy lakier. Gdy wyschnie malujemy takie jakby trzy schodki na końcówce paznokcia i jej kontury pokrywamy białym lakierem. Ja dodałam jeszcze kropeczki.
Efekt:
Jutro jak mi się uda pokażę ciekawe pomysły na halloweenowe paznokcie :)
Pozdrawiam M
czwartek, 24 października 2013
Inne (4)
Witam,
mając nareszcie chwile wolną pragnę przedstawić pomysł z serii coś innego na paznokciach. Tym razem będzie to kokardka, trochę nietypowa przez co ciekawie wyglądająca :)
Co potrzebujemy:
1 Baza
2 Czerwony lakier
3* bezowy lakier
4 Pieguski
5 Sonda
Standardowo malujemy paznokcie a następnie z piegusek wyklejamy kokardkę. Jeżeli nie mamy piegusek możemy zrobić taka kokardę przy pomocy kropek z lakieru.
Wersja z beżową bazą pod kokardkę:
Pozdrawiam M
mając nareszcie chwile wolną pragnę przedstawić pomysł z serii coś innego na paznokciach. Tym razem będzie to kokardka, trochę nietypowa przez co ciekawie wyglądająca :)
Co potrzebujemy:
1 Baza
2 Czerwony lakier
3* bezowy lakier
4 Pieguski
5 Sonda
Standardowo malujemy paznokcie a następnie z piegusek wyklejamy kokardkę. Jeżeli nie mamy piegusek możemy zrobić taka kokardę przy pomocy kropek z lakieru.
Wersja z beżową bazą pod kokardkę:
Pozdrawiam M
sobota, 12 października 2013
Kropki...
Witam,
po małym zastoju powracam :)
Dzisiejszy post będzie o kropkach ale nie o konkretnym wzorku tylko o tym czym je robić.
Na co dzień używam sondy ale wiem że nie każdy ją posiada więc doszłam do wniosku że pokażę jak można sobie poradzić w inny sposób.
Oto jak możemy zrobić kropeczki :)
1 wykałaczka
2 ołówek
3 sonda
4 długopis
5 wsuwka
* 6 główka szpilki (wpadło mi do głowy podczas pisania)
Sonde nie każdy ma ale za to długopis czy ołówek ma każdy więc może kombinować z kropkami
Pozdrawiam M
po małym zastoju powracam :)
Dzisiejszy post będzie o kropkach ale nie o konkretnym wzorku tylko o tym czym je robić.
Na co dzień używam sondy ale wiem że nie każdy ją posiada więc doszłam do wniosku że pokażę jak można sobie poradzić w inny sposób.
Oto jak możemy zrobić kropeczki :)
1 wykałaczka
2 ołówek
3 sonda
4 długopis
5 wsuwka
* 6 główka szpilki (wpadło mi do głowy podczas pisania)
Sonde nie każdy ma ale za to długopis czy ołówek ma każdy więc może kombinować z kropkami
Pozdrawiam M
wtorek, 1 października 2013
Informacja...
Witam,
po dłuższym przemyśleniu nie wpadłam na żaden pomysł co do postów więc postanowiłam, że posty będą się ukazywać minimum dwa razy w tygodniu a jeżeli znajdę więcej czasu to i częściej :)
Jutro możecie spodziewać się jakiejś nowości.
Dobranoc
Pozdrawiam M
po dłuższym przemyśleniu nie wpadłam na żaden pomysł co do postów więc postanowiłam, że posty będą się ukazywać minimum dwa razy w tygodniu a jeżeli znajdę więcej czasu to i częściej :)
Jutro możecie spodziewać się jakiejś nowości.
Dobranoc
Pozdrawiam M
Subskrybuj:
Posty (Atom)