Witam,
mając nareszcie chwile wolną pragnę przedstawić pomysł z serii coś innego na paznokciach. Tym razem będzie to kokardka, trochę nietypowa przez co ciekawie wyglądająca :)
Co potrzebujemy:
1 Baza
2 Czerwony lakier
3* bezowy lakier
4 Pieguski
5 Sonda
Standardowo malujemy paznokcie a następnie z piegusek wyklejamy kokardkę. Jeżeli nie mamy piegusek możemy zrobić taka kokardę przy pomocy kropek z lakieru.
Wersja z beżową bazą pod kokardkę:
Pozdrawiam M
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz