Witam,
po małym zastoju powracam :)
Dzisiejszy post będzie o kropkach ale nie o konkretnym wzorku tylko o tym czym je robić.
Na co dzień używam sondy ale wiem że nie każdy ją posiada więc doszłam do wniosku że pokażę jak można sobie poradzić w inny sposób.
Oto jak możemy zrobić kropeczki :)
1 wykałaczka
2 ołówek
3 sonda
4 długopis
5 wsuwka
* 6 główka szpilki (wpadło mi do głowy podczas pisania)
Sonde nie każdy ma ale za to długopis czy ołówek ma każdy więc może kombinować z kropkami
Pozdrawiam M
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz