sugerując się pogodą za oknem powinnam zrobić paznokcie z płatkami śniegu ale nadal mam nadzieję że zimna jeszcze nie nadchodzi :) z racji tego że w chwili obecnej moje paznokcie są długości znacznie krótszej niż mam to w zwyczaju będę pokazywać pomysły jak pomalować krótkie paznokcie żeby wyglądały dobrze. Jedynym plusem krótkich paznokci jak dla mnie jest to że mogę nosić ciemne kolory. Na długich paznokciach nie podoba mi się ciemny lakier mimo to nieraz decyduje się na ciemne barwy ale zawsze coś jeszcze do nich dodaję.
Dzisiaj przedstawiam taki trochę misz masz :)
Co potrzebujemy:
1 Baza
2 Czerwony lakier
3 Czarny lakier
4 Tasiemka do zdobień
5 Sonda
6 Srebrny lakier
7 Czarny lakier z cienkim pędzelkiem
8 Utwardzacz
Na sam początek baza. Następnie malujemy wszystkie paznokcie na czerwono z wyjątkiem serdecznego. Serdeczny malujemy na czarno. Na czarny lakier przyklejamy tasiemkę do zdobień tworząc kratkę i malujemy na czerwono. Gdy lakier jest jeszcze nie wyschnięty delikatnie odrywamy tasiemkę. Na łączeniach naszych pasków dodajemy srebrne kropeczki. Na kciuku malujemy czarnym lakierem wzorek. Całość pokrywamy utwardzaczem.
Efekt:
Pozdrawiam M
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz