brak nowych postów spowodowany jest tym że w chwili obecnej moje paznokcie odmawiają współpracy. Rosną jak im się podoba, każdy jest zupełnie innej długości i innego kształtu. Jeżeli uda mi się coś z nimi wykombinować w miarę ciekawego to na pewno się to tu pojawi a tym czasem zapraszam na coś kropkowego.
Co potrzebujemy:
1 Baza
2 trzy kolory lakierów (odróżniających się od siebie)
3 Sonda
Na początek baza, następnie malujemy paznokcie najciemniejszym kolorem jaki wybrałyśmy. Czekamy aż dobrze wyschnie. Następnie bierzemy sondę i dekorujemy nasze paznokcie. Możliwości jest mnóstwo więc każdy może zrobić to na co ma ochotę i będzie to fajnie wyglądało :)
Oto moja propozycja:
Pozdrawiam M
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz