poniedziałek, 4 listopada 2013

Inne (6)

Witam,
wsłuchując się w pogodę za oknem (pada deszcz) mam ochotę tylko i wyłącznie na czarne paznokcie ale co ciekawego jest w czarnych paznokciach ? chyba nic a jeżeli jakiś ciekawy pomysł znajdę to oczywiście się nim podzielę :)
Zapraszam na kawowe ombre :)

Co potrzebujemy :
1 Baza
2 Biały lakier
3 Beżowy lakier
4 Szaro-brązowy lakier
5 Gąbka
6 Pieguski
7 Sonda

Baza na sam początek, następnie dwie warstwy białego lakieru. Gdy wyschnie nakładamy na gąbkę po kolei biały lakier, beżowy i szaro-brązowy i stemplujemy na paznokciach. Dla urozmaicenia dodałam jeszcze łezke z piegusek.
Efekt:


Pozdrawiam M

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz