środa, 11 września 2013

Harmonogram...

Witam,
słowem wstępu, doszłam do wniosku że przydałoby się ułożyć jakiś harmonogram co do dodawania postów i tematów tych postów... Po namyśle harmonogram będzie wyglądał tak:
Poniedziałek- będą pomysły na paznokcie z kropkami
Wtorek- stylizacja krok po kroku
Środa- paznokcie w paski
Czwartek- będą pomysły na french
Piątek- paznokcie bez konkretnej grupy
Weekend- recenzje (o ile będzie coś ciekawego do napisania )

Jako że dzisiaj środa, a więc będzie coś z paskami :)

Paski pomysł nr. 1

Co potrzebujemy...


1 jak zwykle lakier bazowy (u mnie odżywka z Paloma)
2 i 3 dwa kolorowe lakiery
4 tasiemka do ozdabiania paznokci
5 pęseta (potrzebna do zdjęcia tasiemki)

Malujemy paznokcie lakierem bazowym/odżywką.
Po wyschnięciu nakładamy wybrany kolor (u mnie biały) i czekamy aż dobrze wyschnie.
Na wyschniętą płytkę paznokcia naklejamy tasiemkę w dowolny sposób i malujemy paznokcie drugim lakierem (czarny), nie czekając aż lakier wyschnie usuwamy przyklejoną tasiemkę przy pomocy pęsety. Oczywiście można ją usunąć palcami ale pęsetą jest wygodniej i łatwiej ją zdjąć nie uszkadzając pomalowanych paznokci. Na koniec nakładamy na paznokcie top coat.

A oto jak wyglądają pomalowane paznokcie...


Pozdrawiam M

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz