czwartek, 5 września 2013

Kolory...

Witam,
dzisiejszy temat przewodni to kolory :)
jako że lato się powoli kończy warto dorzucić coś kolorowego do swojego ubioru. Ubierając się już w kolorach jesiennych można odnaleźć kolory na paznokciach :)

Przykład nr. 3


Miałam w planach na dzisiaj wpis krok po kroku ale niestety z powodu braku czasu nie udało się.
Jutro będzie mini recenzja odżywki do paznokci oraz będę tworzyć wpis który miał być dzisiaj :)
Miłej nocki :)
Pozdrawiam M

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz