środa, 18 września 2013

Witam,
nie ma to jak spędzić cały dzień przed komputerem i nie dodać nowego posta :)
ale w końcu się ogarnęłam i oto jest.

Paski nr. 2

Co potrzebujemy...


1 Baza
2 Zielony lakier
3 Niebieski lakier (dobrze gdy będzie dość w jasnym odcieniu)
4 Brokatowy ozdobnik
5 Czarny lakier
6 Taśma klejąca

Standardowo na sam początek baza. Na wszystkich paznokciach robimy zielony zwykły french oprócz kciuka. Kciuk malujemy cały na niebiesko i czekamy aż dobrze wyschnie. Z taśmy wycinamy różnej grubości paski. Gdy lakier wyschnie przyklejamy paski w dowolny sposób i malujemy płytkę paznokcia na czarno, najlepiej dwukrotnie dla lepszego pokrycia. Odrywamy delikatnie taśmę i gotowe.


Pozdrawiam M

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz