środa, 25 września 2013

Paski (3)

Witam,
ogarniając mój plan zajęć zorientowałam się że nie dodałam jeszcze dzisiejszego posta :)

Pomysł na paski nr. 3

Co potrzebujemy...


1 Baza
2 Jasny żółty lakier
3 Srebrny lakier
4 Czarny lakier
5 Tasiemka ozdobna

Standardowo na sam początek baza, następnie wszystkie paznokcie oprócz serdecznego malujemy na żółto. Serdeczny paznokieć na srebrno i czekamy aż wyschnie. Gdy wyschnie przyklejamy tasiemkę tworząc kratkę i malujemy całość czarnym lakierem dwukrotnie. Delikatnie odrywamy tasiemkę i gotowe

Efekt:



Pozdrawiam M

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz