Witam,
ogarniając mój plan zajęć zorientowałam się że nie dodałam jeszcze dzisiejszego posta :)
Pomysł na paski nr. 3
Co potrzebujemy...
1 Baza
2 Jasny żółty lakier
3 Srebrny lakier
4 Czarny lakier
5 Tasiemka ozdobna
Standardowo na sam początek baza, następnie wszystkie paznokcie oprócz serdecznego malujemy na żółto. Serdeczny paznokieć na srebrno i czekamy aż wyschnie. Gdy wyschnie przyklejamy tasiemkę tworząc kratkę i malujemy całość czarnym lakierem dwukrotnie. Delikatnie odrywamy tasiemkę i gotowe
Efekt:
Pozdrawiam M
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz