Witam,
dziś czas na stylizację krok po kroku, zapraszam
Co potrzebujemy...
(zdjęcie gdzieś mi uciekło)
1 Baza
2 Biały lakier
3 Czarny lakier
4 Czarny ozdobnik do paznokci lub pędzelek
5 Sonda
Na sam początek baza i dwie warstwy białego lakieru
Następnie czarnym ozdobnikiem malujemy takie jakby trójkąty po bokach paznokcia
oraz wypełniamy je na czarno
Dodajemy kokardkę
kilka kropek i gotowe...
Pozdrawiam M
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz