wtorek, 24 września 2013

Krok po kroku (3)

Witam,
dziś czas na stylizację krok po kroku, zapraszam

Co potrzebujemy...
(zdjęcie gdzieś mi uciekło)
1 Baza
2 Biały lakier
3 Czarny lakier
4 Czarny ozdobnik do paznokci lub pędzelek
5 Sonda

Na sam początek baza i dwie warstwy białego lakieru


Następnie czarnym ozdobnikiem malujemy takie jakby trójkąty po bokach paznokcia


oraz wypełniamy je na czarno


Dodajemy kokardkę






kilka kropek i gotowe...


Pozdrawiam M

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz