Witam,
o takiej porze jeszcze nic nie pisałam ale musi być ten pierwszy raz :)
Inne pomysły nr. 2
Co potrzebujemy...
1 Baza
2 Beżowy lakier
3 Biały lakier
4 Czarny lakier
5 Pieguski
6 Sonda
Na sam początek baza. Następnie każdy paznokieć pokrywamy beżowym lakierem. Gdy wyschnie na kciuku robimy czarne serduszko z obramówką białą, a na palcu serdecznym przyczepiamy pieguski wzdłuż paznokcia. I gotowe, lekka stylizacja i nie trudna:)
Pozdrawiam M
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz