poniedziałek, 30 września 2013

Kropki (3)

Witam,
za oknami już niestety jesień no ale cóż, taka kolej rzeczy...
Z racji tego że jutro zaczynają się już zajęcia na uczelni muszę pomyśleć nad innym systemem dodawania postów bo nie bardzo będę się wyrabiać aby dodawać je codziennie. Na razie będą się ukazywać starym systemem póki nie wpadnie mi do głowy jakiś pomysł.
Wykorzystując ostatnie promyki słońca przedstawiam taki wg mnie letni pomysł na paznokcie

Co potrzebujemy...


1 Baza
2 Biały lakier
3 Czerwony lakier
4 Sonda

Nakładamy na sam początek bazę a następnie dwie warstwy czerwonego lakieru. Gdy lakier wyschnie malujemy białe kropeczki i wychodzą muchomorki

Efekt:


Pozdrawiam M

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz