Często szukając w internecie pomysłów na stylizację paznokci nie znajdywałam nic wartego zainteresowania a jeżeli już coś było to wydawało się to za trudne do wykonania, więc postanowiłam założyć własnego bloga o takiej tematyce. Będzie można znaleźć tu trochę pielęgnacji paznokci ale również ich stylizację. Będę wstawiać tu zdjęcia wyłącznie mojego autorstwa i będą to zdjęcia paznokci które Ja wykonałam. Mam zamiar pokazywać je krok po kroku ale jak to wyjdzie to nie wiem. Jak na razie mam dużo zdjęć ale już gotowych paznokci więc na razie nie będzie zdjęć w etapach powstawania.
Pomysł nr. 1
Na końcówkach zwykły czerwony french z dodatkiem lakieru pękającego.
Na kciuku i na serdecznym palcu dodana lekka ozdoba w formie kokardki :)
Pozdrawiam M :)
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz